O festivalu

Přes 50 hlavních hvězd a desítky speciálních hostů v jeden den na jedné akci!

StarFest je nový český superfestival - nabídne vystoupení více než 50 hvězd nejen on-line scény - hvězdné podcasty, úspěšní tvůrci z YouTube, TikToku, Instagramu, Twitche, špičky českého gamingu, exkluzivní hudební vystoupení a mnoho speciálních hostů.

Odehraje se letos na jaře ve 3 největších městech Česka v následujících termínech:

  1. sobota 29. dubna - Praha - PVA Letňany
  2. sobota 6. května - Brno - Výstaviště
  3. neděle 7. května - Ostrava - Dolní oblast Vítkovice

V každém městě začíná program pro držitele Exclusive vstupenek od 10:00 a nabídne jim tak 10 hodin programu na 6 pódiích, zóny účinkujích pro setkání s fanoušky, zóny partnerů s pestrým programem a atrakcemi a zážitky z akce, která nemá v Česku ani obdoby, ani konkurenci.

Druhý typ vstupenky jsou Plus - pro jejich držitele nabídne celkm 7 hodin programu (start ve 13:00) taktéž na 6 pódiích, zóny účinkujích pro setkání s fanoušky, zóny partnerů s pestrým programem a atrakcemi a zážitky.

Hlavní program pro držitele lístků Classic začíná od 15:00 a nabídne 5 hodin program opět na všech 6 pódiích, zóny účinkujích pro setkání s fanoušky, zóny partnerů s pestrým programem a atrakcemi a zážitky.

Akce končí pro držitele všech typů vstupenek ve 20:00.

Předprodej vstupenek začne v úterý 4. dubna od 08:00, kapacita akce je striktně limitovaná. Vstupenky budou k dispozici pouze nákupem na tomto webu, platební metody převodem a kartou.