31. 3. 2023

Utubering se stává součástí superfestivalu StarFest

Ne 18, ale přes 50 hvězd nejen on-line světů nabídne nový festival StarFest, jehož se stává Utubering součástí.

Utubering, jehož konání bylo znemožněno covidovou pandemií, je od roku 2015 festivalem číslo 1 teenagerů a dětí. V roce 2015 ukázal sílu YouTube hvězd, které v té době získávaly stále větší a větší popularitu v on-line světě, na Utuberingu se ale poprvé ve velkém ukázaly naživo.

Od roku 2016 se konal pravidelně na jaře v Praze, v sousedství festivalu Majáles a proběhly další čtyři vždy vyprodané ročníky.

Po umožnění pořádání velkých akcí Vládou ČR jsme stáli před "vnímáním značky" jako "to je ten festival youtuberů pro děti". A věděli jsme, že takto být vnímaní nechceme a samotný festival chceme postupně rozšiřovat bez limitu žánrů či věkové skladby publika.

Proto jsme rozhodli o tom, že Utubering se stane nezmenšenou součástí nového superfestivalu, který nabídne hvězdný program bez limitu "dětí a youtube".

StarFest, což je jméno, který připravovanou akci perfektně vystihuje, nabídne ve svém první ročníku přes 50 hvězdných tvůrců, podcasterů a influencerů a k nim desítky speciálních hostů v jednom dni, na jednom místě.

Bude se konat ve třech největších městech Česka - Praze, Brně a Ostravě opět v sousedství festivalu Majáles.

Platnost vstupenek Utubering 2020-2023 na StarFest

Všechny zakoupené vstupenky na Utubering jsou platné podle následujícího klíče:

Utubering Classic -> StarFest Classic
Utubering Exclusive -> StarFest Exclusive
rodičovská vstupenka zakoupená s Classic -> StarFest Classic
rodičovská vstupenka zakoupená s Exclusive -> StarFest Exclusive

Ani elektronické, ani tištěné vstupenky není třeba vyměňovat a jsou platné na tento ročník StarFestu podle výše popsaného klíče. Navíc si majitelé vstupenek mohou vybrat, do jakého města na akci půjdou - OPĚT není nutné nic vyměňovat ani upřesňovat pořadatelům, s původní vstupenkou na Utubering Praha 2020 se dostanou např. na StarFest 2023 v Ostravě.